Witamy na naszej stronie!

Witamy…

Nasz portal powstał w celu przybliżenia tematyki transportu wewnętrznego, w szczególności występowania na naszym rynku kół, zestawów kołowych, rolek, bandaży itp.

Koła i zestawy kołowe są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania wszelkiego typu urządzeń jezdnych ręcznych jak i mechanicznych, pracujących w niemal każdej firmie i branży, m.in.: wózków transportowych, wózków widłowych i paletowych, platform jezdnych, rusztowań, spawarek, mebli czy regałów. Liczba zastosowań kół i zestawów kołowych jest ogromna, od medycznej i spożywczej, poprzez motoryzacyjną do budowlanej czy komunalnej, w związku z tym chcielibyśmy aby nasza strona stała się swego rodzaju przewodnikiem dla Państwa „po kołach” .

W dziale „Charakterystyka zestawu kołowego” jak już sama nazwa działu wskazuje, będziemy próbować w dość przejrzysty i zwięzły sposób przedstawić Państwu koła i zestawy kołowe. Mogą tu Państwo znaleźć podstawowe dane związane z rodzajami kół, widelców, materiałów stosowanych do ich wyrobu. Znajdują się tu wszelkie niezbędne informacje techniczne na temat kół i zestawów kołowych. Po za poznaniu się z tymi informacjami będzie łatwiej odpowiedzieć sobie na pytania takie jak: jakie koła potrzebujemy?, jak odpowiednio dobrać koła do wózka?, jak obliczyć nośność wózka. W kolejnym dziale o nazwie „Ciekawostki” można się dowiedzieć się m. in. o historii koła.

Dział „Po godzinach”, zawiera ciekawe zdjęcia oraz filmy bezpośrednio lub pośrednio związane tematyką koła.

W dziale Kontakt będzie można uzyskać fachową poradę w doborze kół  i zestawów kołowych.

Skomentuj: Witamy na naszej stronie!

Musisz być zalogowany aby komentować.