16 Targi PSB

W dniach 6-7 marca 2016 roku w Kielcach odbyły sie coroczne targi dla grupy Polskie Składy Budowlane. Była to już 16 edycja targów.

W targach uczestniczą podmioty które są skupione w grupie PSB a głownie podmioty działające w ramach sklepów „Mrówka” oraz dostawcy całej grupy PSB.

Kolejny raz w targach jako wystawca uczestniczyła też firma Rader z Piły jako główny dostawca kół i zestawów kołowych do transportu wewnętrznego.
Podczas dwóch dni targów zawarto rekordową liczbę transakcji. Podobnie firma Rader która podczas tych targów zebrała rekordowe kontrakty. Kolejna edycja targów okazała się wielkim sukcesem komercyjnym.
Koła i zestawy kołowe są coraz ważniejszym asortymentem w sklepach ” Mrówka”. Zauważamy dynamiczny wzrost  sprzedaży naszych produktów do grupy PSB –  stwierdza dyrektor handlowy firmy Rader Marcin Szwajorek.   

Należy dodać że oprócz handlowej części targów jest też przyjemniejsza strona a mianowicie wieczorne spotkanie wszystkich uczestników i występ gwiazdy muzyki. W tym roku taką gwiazdą byłą Maryla Rodowicz.

Należy zauważyć, iż udział w takich targach dla liczących się dostawców jest bardzo ważny i dlatego jest też tam zawsze obecna firma Rader z Piły lider na rynku w dostarczaniu kół i zestawów kołowych do transportu wewnętrznego.

Comments are closed.